Αήττητοι συνέχισαν Θέρμη και Φάληρο – Εχασε ο Εύοσμος στους Αμπελόκηπους
Την έκτη συνεχόμενη νίκη τους πέτυχαν η Θέρμη και το Φάληρο, ενώ έχασε ο Εύοσμος στο 22ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης που διοργανώνει η ΕΠΣ Μακεδονίας.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής έχουν ως εξής:
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(6η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 5-2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 6-1
Εσπερος Τερψιθέας - Αθλ. Εν. Αστυνομίας δ.δ.
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ δ.δ.
ΣΙΝΔΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ δ.δ.
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΕΥΟΣΜΟΣ 3-2
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(6η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
ΔΕΗ - ΘΕΡΜΗ 1-4
ΠΕΡΑΙΑ - ΠΟΛΙΧΝΗ 0-3
Δόξα Αγ.Παύλου - ΒΥΣΩΝΕΣ 1-1
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΣΥΚΙΕΣ δ.δ.
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΦΑΛΗΡΟ 1-8
ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 20.11.2017
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------
ΑΘΛ. ΕΝ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 21.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 18.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 19.30
- Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(7η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
ΘΕΡΜΗ - ΠΟΛΙΧΝΗ
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 20.30
- Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΡΑΙΑ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.30
- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
ΣΥΚΙΕΣ - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 20.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 20.45
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΤΕΤΑΡΤΗ 22.11.2017
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------
ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλ.) Κ. Μιγκοτζίδης - ώρα: 18.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΣΙΝΔΟΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 21.00
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(7η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΔΕΗ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 20.00
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία